Mamy przyjemność zaprosić Państwa do niezwykłego miejsca, gdzie oprócz profesjonalnej opieki z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i estetycznej odnaleźć można ciepłą atmosferę, magiczny klimat, spokój i relaks w otoczeniu zabytkowego dworku. To wszystko w połączeniu sprawia, że osiągnęliśmy pozycję najlepszego gabinetu kosmetyki estetycznej i leczniczej w Rzeszowie.

Nie tylko regeneracja skóry - Rzeszów

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Wśród najczęściej wybieranych usług znajduje się między innymi: usuwanie owłosienia, likwidacja blizn, przebarwień, czy regeneracja skóry i jej odżywienie. Zadbamy o to, by każdy problem rozwiązać z indywidualną troską o klienta.

Salon kosmetyczny w Rzeszowie – poznaj nas

Używamy aparatów, sprzętu i kosmetyków wyłącznie najwyższej jakości. Staramy się podążać za wszystkimi najnowszymi trendami, szukamy najnowszych technologii, które sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni z oferowanych usług. Dodatkowo wykwalifikowana kadra stale uzupełniająca swoją wiedzę i profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiają, że nasz gabinet jest tak wyjątkowy. Swoją pracę traktujemy jako pasję dlatego oferujemy naszym klientom doświadczenie, zaangażowanie, pomoc i doradztwo w zakresie kosmetyki.

Poznaj naszą załogę:
  • mgr Małgorzata Smolnicka
  • mgr Barbara Zatorska
  • mgr Katarzyna Bazylczuk Kokoszka

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, którą dysponuje nasz gabinet kosmetyczny w Rzeszowie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress