Mezoterapia igłowa

To niechirurgiczna metoda, która pozwala przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. Przebój ostatnich lat na złagodzenie najtrudniejszych problemów estetycznych.
Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych o synergistycznym (wzajemnie się wzmacniającym) działaniu. Nazywa się je popularnie koktajlami. Skład dostarczanych substancji uzależniony jest od potrzeb klienta oraz rodzaju wykonywanego zabiegu.
Dzięki mezoterapii można skutecznie zrewitalizować skórę, poprawić jej jędrność i napięcie. Przewaga tych zabiegów nad kremami czy maskami (nawet najlepszymi) jest oczywista. Tradycyjne kosmetyki działają tylko w zewnętrznej warstwie skóry. Mogą czasowo nawilżyć skórę, lecz nie mogą spowodować ani utrzymać odpowiedniego poziomu nawilżenia jej głębiej położonych warstw. Mezoterapia to więc najlepiej rekomendowana metoda profilaktyki, opóźniająca proces starzenia.

Ostrzykuje się najczęściej twarz, okolice powiek górnych i dolnych, policzki, dekolt, grzbiet dłoni. Preparaty mogą zawierać kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, sole mineralne, preparaty krzemu i koenzymy. Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Dobór leku i częstotliwość ustalana jest indywidualnie.

Mezoterapia jest skuteczna także w terapii każdego rodzaju łysienia, nawet androgennego i plackowatego. Idealna dla osób z łysieniem spowodowanym stresem i niedoborami pokarmowymi, a także dla kobiet, które straciły włosy po ciąży i karmieniu piersią oraz w trakcie menopauzy. W koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów, a także substancje odżywcze (witaminy, sole mineralne, aminokwasy, koenzymy). W efekcie zabiegów zdecydowanie poprawia się gęstość włosów i ich struktura. Terapia polecana zarówno dla pań jak i panów.

Przeciwwskazania:
Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży.

 
Pracujemy wyłącznie na preparatach najwyższej jakości, najbardziej uznanych firm takich jak Filorga, Croma, Stylage.

 

DermaRoller
To urządzenie do mezoterapii, które staje się alternatywą dla zabiegów laserem i chirurgii plastycznej. Derma Roller to niedużej wielkości wałeczek pokryty mikroigiełkami o dużym zagęszczeniu. Wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki, tzw. mikrouszkodzenia, powodując tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, pomaga przenikać do skóry właściwym preparatom odżywczym. Skóra jest zregenerowana, zmarszczki wyraźnie spłycone, pomaga usunąć bruzdy, a nawet blizny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress