Chcesz, aby Twoje spojrzenie stało się bardziej wyraziste? Podkreśl oprawę oczu, akcentując brwi. Skorzystaj z zabiegów, dzięki którym łuki brwiowe staną się bardziej widoczne i nadadzą rysom twarzy głębię.

Rewolucja w dziedzinie makijażu permanentnego: microblading – Rzeszów

Microblading w Rzeszowie oferowany to zabieg naturalnego odtworzenia brwi. Po raz pierwszy metoda ta została zastosowana w Azji. Obecnie natomiast zdobywa popularność na całym świecie.

Mikroostrze wprowadza pod błonę podstawną kolor. Dzięki zastosowaniu tej metody można uzyskać cienkie włoski zbliżone do naturalnych.

Microblading może być wykonany bez względu na ilość własnych włosków, które często są zniszczone przez niedobór witamin, problemy hormonalne, blizny, nieumiejętną regulację.

W takich wypadkach można je poprawić pogrubiając łuk, wydłużając końcówki, unosząc czy przyciemniając kolor. Można także całkowicie zrekonstruować brwi w przypadku osób, które ich w ogóle nie posiadają.
Przed wykonaniem zabiegu poprawy wyglądu brwi, wykonywany jest wstępny rysunek, który może być modyfikowany – w zależności od wymagań klientki.
To zabieg dla wszystkich kobiet, które pragną posiadać trwałe, a zarazem naturalne i delikatne brwi.

Microblading – przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Chociaż microblading i rekonstrukcja brwi to zabiegi mało inwazyjne i bezpieczne, nie mogą być wykonywane u wszystkich osób. Do przeciwwskazań zalicza się takie schorzenia jak:

  • atopowe zapalenie skóry
  • łuszczyca
  • alergia
  • cukrzyca
  • choroba nowotworowa
  • nadciśnienie tętnicze
  • HIV
  • zapalenie wątroby.

Należy także zwrócić uwagę, że przed zabiegiem nie wolno spożywać alkoholu (minimum 24h) i przyjmować leków.

Trwałość microbladingu to okres pomiędzy 12 a 18 miesięcy.

W przypadku wątpliwości wobec zabiegu, czy pytań z nim związanych – można indywidualnie skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy reprezentują najlepszy salon kosmetyczny w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy!

Pollogen1 Pollogen1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress