System Lamprobe – zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek przez system Lamprobe jest nowoczesną metodą leczenia zmian skórnych. Fale radiowe sprawiają, że popękane naczynka krwionośne, włókniaki, brodawki oraz wiele innych zmian skórnych nie stanowią już problemu. Jest to metoda szybka i bezinwazyjna, dzięki której można się ich pozbyć. Istotnym plusem jest fakt, że zabieg jest niechirurgiczny, sterylny i przyjazny dla skóry.

Nie tylko zamykanie naczynek – wskazania do zabiegu Lamprobe

System Lamprobe stosowany jest w takich przypadkach jak:
  • zamykanie naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki),
  • usuwanie naczyniaków wiśniowego,
  • usuwanie włókniaków, brodawek płaskich.

System Lamprobe a usuwanie włókniaków – przebieg

Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalnej elektrody, którą przykłada się do skóry. Energia fali radiowej przepływająca przez elektrodę sprawia, że następuje zamknięcie naczynek krwionośnych lub zlikwidowanie zmian skórnych takich jak włókniaki. Usuwanie zmian jest szybkie i całkowicie nieinwazyjne (bez wkłuwania igły), a dzięki precyzji urządzenia elektroda oddziałuje wyłącznie na wybrany obszar poddawany leczeniu. Ta nowoczesna metoda jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, czy zabiegów z użyciem ciekłego azotu.

System Lamprobe – korzyści

Zalety Lamprobe są ogromne. Przede wszystkim efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Sam zabieg jest natomiast bardzo krótki i całkowicie bezbolesny, co oznacza, że nie wymaga zastosowania znieczulenia.

Przeciwwskazania dla zastosowania metody Lamprobe

Usuwanie brodawek, usuwanie włókniaków czy zamykanie naczynek w Rzeszowie za pomocą metody Lamprobe nie może być przeprowadzone u każdego. Do przeciwwskazań zaliczyć można m.in.:
  • choroby bakteryjne i grzybicze
  • otwarte rany w miejscu gdzie wykonywany ma być zabieg
  • ciążę.
Przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu i opalać się (nawet na solarium). Każdy zabieg powinien być wcześniej skonsultowany. Wybierz profesjonalny zabieg pozwalający na usuwanie włókniakówsalon kosmetyczny w Rzeszowie zaprasza. 10406343_843374779016970_8585973800313964365_n
Efekt po pierwszym zabiegu zamykania naczynek krwionośnych na nosie

Efekt po pierwszym zabiegu zamykania naczynek krwionośnych na nosie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress