FALE RADIOWE POLLOGEN APOLLO

Trzypolarowy system Pollogen RF. Alternatywa dla chirurgii plastycznej. Gwarantowane efekty już po pierwszym zabiegu!

Zastosowanie fal radiowych (RF) rozpoczyna nową erę w walce z nieubłaganie pojawiającymi się oznakami starzenia skóry, utratą jej elastyczności oraz pozwala modelować sylwetkę. Jest to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Technologia RF polega na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej tzn. większej niż 500kHz (0,5MHz). System Pollogen/Apollo to prawdziwy przełom w zakresie wykorzystania tych fal w kosmetyce i medycynie. W przeciwieństwie do aparatów jedno i dwupolarowych, system posiada trzy głowice. Dzięki temu fale oddziałują jedynie w polu zabiegu, co podwyższa jego skuteczność i bezpieczeństwo. Precyzyjne określenie dawki RF zapewnia bezbolesność zabiegu bez konieczności dodatkowego chłodzenia. Rezultaty, widoczne zaraz po pierwszym zabiegu, mają tendencję do polepszania się w miarę upływu czasu (zazwyczaj po kilku tygodniach, mogą utrzymywać się przez wiele lat).

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie całej gamy zabiegów, dzięki którym można spłycić zmarszczki, przywrócić owal i kontur twarzy, napiąć skórę. Pollogen sprawdza się też w likwidowaniu przebarwień skóry, blizn potrądzikowych. Aparat jest niezwykle skuteczny w przypadku leczenia trądziku!

Zabiegi systemem Pollogen Tripollar można bezpiecznie łączyć z wieloma innymi zabiegami (operacje plastyczne, wypełniacze naturalne, botox, mikrodermabrazja, zabiegi laserem).

Przeciwwskazania:

  • rozrusznik serca
  • choroba nowotworowa
  • ostre stany zapalne
  • zaburzenia czucia
  • ciąża, karmienie piersią
  • metalowe implanty w pobliżu okolicy zabiegowej
Pollogen1

Kurczenie się kolagenu powoduje natychmiastowe podciągnięcie zwiotczałych obszarów

Dzięki tej metodzie można skutecznie zredukować cellulit i tkankę tłuszczową.

Dzięki tej metodzie można skutecznie zredukować cellulit i tkankę tłuszczową.

Tripollar skutecznie uwydatnia linię żuchwy i podnosi podbródek.

Tripollar skutecznie uwydatnia linię żuchwy i podnosi podbródek.

Nowatorski – trzypolarowy – układ elektrod w głowicy zabiegowej pozwala na zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. System ten działa na wybranym obszarze, nie działając na części nie poddane zabiegowi – jak to bywa w przypadku systemów monopolarnych. Wiązka fal jest skumulowana, co zdecydowanie zmniejsza liczbę przeciwwskazań (są nimi jedynie rozruszniki serca, metalowe implanty w obszarze zabiegu, aktualne schorzenia onkologiczne i poważne schorzenia kardiologiczne). Metoda ta jest więc całkowicie bezpieczna! Zabiegi systemem Pollogen to relaks i przyjemność, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Jest naukowo udowodnione, że fale radiowe są absolutnie bezpieczne dla naszego zdrowia ! Zabiegi systemem Tripollar można bezpiecznie wykonywać przez cały rok, ponieważ opalenizna i promienie UV nie mają wpływu na ich efekt.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress