Fale radiowe pomagają w walce z oznakami starzenia skóry i utratą jej elastyczności, które są wynikiem upływu lat. Ponadto wpływają na modelowanie sylwetki. Jest to alternatywa dla chirurgii plastycznej i nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

System Pollogen: fale radiowe

Istotą technologii RF jest ogrzanie warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej tzn. większej niż 500kHz (0,5MHz). System Pollogen Apollo stanowi prawdziwy przełom, jeśli chodzi o wykorzystanie tych fal w kosmetyce i medycynie. W przeciwieństwie do aparatów jedno i dwupolarowych, ten system posiada trzy głowice. Dzięki temu fale radiowe działają jedynie w polu zabiegu, co podwyższa jego skuteczność i bezpieczeństwo Zabieg wykorzystujący Pollogen jest bezbolesny bez konieczności dodatkowego chłodzenia skóry, dzięki możliwości precyzyjnego określenia dawki RF. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

System Pollogen: likwidacja zmarszczek

System Pollogen umożliwia przeprowadzenie różnych zabiegów, które wpływają na zmniejszenie zmarszczek i zwiększenie napięcie skóry. Jest to także metoda wykorzystywana w przypadku poprawy konturu twarzy. Fale radiowe pomagają także w likwidowaniu przebarwień skóry, czy blizn potrądzikowych. Aparat wykorzystujący ultradźwięki jest niezwykle skuteczny w przypadku leczenia trądziku. Zabiegi wykorzystujące system Pollogen Tripollar mogą być wykonywane z innymi zabiegami, takimi jak zabiegi przy użyciu lasera, czy mikrodermabrazja diamentowa.

Fale radiowe: przeciwwskazania

Chociaż zabiegi wykorzystujące fale radiowe są bezpieczne i skuteczne, nie mogą zostać przeprowadzone u wszystkich. Najważniejsze przeciwwskazania to:
  • posiadanie rozrusznika serca
  • choroba nowotworowa
  • występowanie ostrych stanów zapalnych
  • zaburzenia w zakresie czucia
  • ciąża i karmienie piersią
  • metalowe implanty znajdujące się w pobliżu okolicy zabiegowej
Zabiegi systemem Pollogen jest w pełni bezpieczny. Według opinii naszych klientów to relaks i przyjemność, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W galerii znajdują się przykładowe zdjęcia i efekty po zabiegach wykonanych z użyciem fal radiowych.
Pollogen1

Kurczenie się kolagenu powoduje natychmiastowe podciągnięcie zwiotczałych obszarów

Dzięki tej metodzie można skutecznie zredukować cellulit i tkankę tłuszczową.

Dzięki tej metodzie można skutecznie zredukować cellulit i tkankę tłuszczową.

Tripollar skutecznie uwydatnia linię żuchwy i podnosi podbródek.

Tripollar skutecznie uwydatnia linię żuchwy i podnosi podbródek.

Nowatorski – trzypolarowy – układ elektrod w głowicy zabiegowej pozwala na zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. System ten działa na wybranym obszarze, nie działając na części nie poddane zabiegowi – jak to bywa w przypadku systemów monopolarnych. Wiązka fal jest skumulowana, co zdecydowanie zmniejsza liczbę przeciwwskazań (są nimi jedynie rozruszniki serca, metalowe implanty w obszarze zabiegu, aktualne schorzenia onkologiczne i poważne schorzenia kardiologiczne). Metoda ta jest więc całkowicie bezpieczna! Zabiegi systemem Pollogen to relaks i przyjemność, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Jest naukowo udowodnione, że fale radiowe są absolutnie bezpieczne dla naszego zdrowia ! Zabiegi systemem Tripollar można bezpiecznie wykonywać przez cały rok, ponieważ opalenizna i promienie UV nie mają wpływu na ich efekt.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress